Jak dopasować krem na noc do swojej cery?

Jak dopasować krem na noc do swojej cery?

11 kwietnia, 2015 0 By major

Ze względu na to, że wybór produktów kosmetycznych jest dzisiaj tak duży nie zawsze właściwa decyzja co do zakupu danego kosmetyku jest oczywista. Kremy i inne kosmetyki stosowane na noc występują w wielu odmianach i wersjach. A to nie ułatwia wyboru. Dopasowanie kremu jest jednak bardzo istotne zwłaszcza, że wpływa to bezpośrednio na wygląd i stan skóry. Jak zatem wybrać krem nawilżający na noc by przynosił on najlepsze rezultaty? O tym poniżej.

 

Kremy na noc – rodzaje i właściwości

Wybierając krem na noc zawsze warto najpierw przeanalizować stan swojej skóry czy też rodzaj cery. Dla osób posiadających cerę normalną najlepsze mogą okazać się zwyczajne kremy nawilżające. Jednak w przypadku posiadaczy cery tłustej lub mieszanej sprawa jest bardziej skomplikowana. W takiej sytuacji można na przykład stosować krem nawilżający na noc w miejscach, gdzie skóra jest bardziej sucha czyli na przykład na policzkach. Z kolei w punktach bardziej tłustych – czoło lub broda – najlepiej jest stosować kosmetyki rekomendowane dla cery tłustej. W oparciu o rodzaj cery i jej potrzeby można z powodzeniem dopasować konkretny rodzaj kremu. W razie potrzeby można także poradzić się w tej kwestii profesjonalnej kosmetyczki.

 

A może ekologiczny krem nawilżający na noc?

W ostatnim czasie co raz bardziej popularne stają się kremy ekologiczne. Ich zaletą jest naturalny skład, sprawdzona receptura i brak skutków ubocznych. Zbiór wyciągów roślinnych czy innych gwarantują skuteczne działanie i przyjemną aplikację. Ekologiczny krem nawilżający może być stosowany na noc, a dopasowany dobrze do rodzaju cery może on szybko przynieść pożądane efekty.

Sprawdź ofertę na: https://www.bandi.pl/